torebki sklep
Akcesoria

Modna torebka na zimę

Nowy sezon jesień/zima 2019/2020 przyniósł wiele zaskoczeń w branży modowej. Nowinki nie ominęły też torebek, wśród których można zauważyć kilka wiodących trendów. Oto one:

Torebki zapinane na biodrach

Tu nie obowiązuje wspólna stylistyka dla różnych projektantów. Torebka przypinana do paska lub noszona jako nerka będzie zdecydowanie modna w tym sezonie. Jej główną zaletą będzie przede wszystkim praktyczność. Występuje w różnych rozmiarach i kolorach, ale najlepiej postawić na prostą, jednokolorową klasykę, która będzie pasowała do każdej stylizacji, zarówno casualowej, jak i tej bardziej formalnej.

Dwie lepsze od jednej!

Skoro już o nerkach mowa, warto wykorzystać wolne ręce i zabrać ze sobą… drugą torebkę! Tak, pasujące do siebie sparowane torebki to hit wybiegów w tym sezonie. Z jednej strony nonszalancka pretensjonalna, z drugiej to więcej miejsca na wszystkie te rzeczy, które zawsze chcemy ze sobą zabrać.

W skali mikro

Małe, eleganckie i praktyczne. Zmieścisz do nich tylko konieczne minimum jak portfel, szminkę i klucze. Na telefon miejsca już zabraknie!

… ale i też ogromne

Z drugiej strony torebki damskie muszą być praktyczne. Zawsze potrzebujemy przy sobie całej masy różnych sprzętów. Projektanci o tym pamiętają, więc oprócz mikrotorebek proponują też ogromne torebki. Bogaty wybór torebek różnorodnych można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *