Poznajcie Dorotę

September 01, 2014

Dzień dobry! Dzisiaj przychodzi do was nie ja, lecz Dorota. Dorota wygrała 1 miejsce w moim konkursie, w którym dostała post promujący. Teraz chciałabym, abyście coś się o niej dowiedzieli, więc oddaję głos zwyciężczyni.Jestem Dorota i w sierpniu skończyłam 14 lat. Jestem teraz w drugiej gimnazjum i boję się jak to będzie. Bloga założyłam niecały rok temu, bo 15 września będzie miał rocznicę. Moja przygoda z blogiem jednak zaczęła się jeszcze wcześniej, bo odkąd miałam 12 lat, prowadziłam bloga o takiej grze Moviestarplanet. Pochodzę z małej miejscowości w województwie dolnośląskim.Najbardziej uwielbiam muzykę i wszystko co z nią związane - słuchanie jej, taniec, śpiew granie na instrumentach. Kocham też różne zajęcia artystyczne no i oczywiście blogowanie, vlogowanie i fotografowanie. Przez ostatni miesiąc wakacji tak się zatraciłam w blogu, że nie wierzę, że już się kończą i chciałabym, aby wiecznie trwały. Czasem też lubię pogotować, sprzątać, czytać, oglądać filmy, wychodzić z przyjaciółmi.


Ogólnie lubię coś robić, byle się nie nudzić. Serdecznie chciałabym zaprosić wszystkich na bloga http://dorey-doorey.blogspot.com i inne profile społecznościowe, abyście mogli zapoznać się ze mną lepiej. Mam nadzieję, że mnie polubicie i zostaniecie ze mną na dłużej. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

Kilka słów ode mnie:
Ogólnie design bloga Dorey jest przejrzysty, wszystko jest w ładzie i porządku. Posty są przemyślane, a ich treść przykuwa u mnie dużą uwagę. Ta ambitna 14- latka ma pełne podziwu instrukcje na temat układania włosów, sesje, na których wybiera co raz to modniejsze ubrania. Na jej blogu znajdziecie też propozycje posiłków, kiedy np. nie mamy czasu coś zjeść, to możemy skorzystać z jej rady. Patrząc na inne blogi bardzo często zwracam uwagę na wyraźne zdjęcia, a Dorota takie ma. Stara się powiedzieć wszystkim, że po prostu każdy powinien być sobą, i ja zgadzam się z tym. Bycie sobą jest podstawą, aby kształtować swój charakter.


You Might Also Like

2 komentarze

Like us on Facebook