Think positive

August 20, 2014

Jak widzicie po tytule, będzie to post tematyczny. Chodzi tu o pozytywne myślenie. Często dziewczyny myślą, że są grube, że muszą się odchudzać. W rzeczywistości są szczupłe i nie jedna dziewczyna może pozazdrościć jej figury. Ale one dalej pogrążają temat grubych nóg, brzucha... Nawet jeśli jest się puszystym, to co z tego? Ludzie myślą, że jeśli mają nadwagę, to już muszą czuć się odrzuceni. Nie! Jeżeli będziemy pozytywnie myśleć , być dobrze nastawionym do ludzi to inni nie będą nas odbierać jako grubą , tylko jako fajną dziewczynę , która jest równa z innymi , taka jak my.  "Ona jest ode mnie ładniejsza , potnę się i będę i tak od niej fajniejsza " . Niektórym dziewczynom wydaje się , że są brzydkie . To nie prawda . Każda dziewczyna jest na swój sposób ładna . Co z tego , że na przykład nie ma powiedzmy, nie ma bluzki z markowego sklepu ? Dużo ludzi ocenia po wyglądzie , a to jest dosyć niemiłe . Jakaś dziewczyna może być super fajna , koleżeńska , miła ale jeżeli nikt z nią nie rozmawia , ale nikt jej i tak nie lubi, bo nie ma ciuchów z centrum handlowego . To jest straszne . O cięciu się to nawet nie wspomnę.
Pozytywne myślenie jest w życiu bardzo ważne , trzeba to sobie zapamiętać.

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Zgadzam się z Tobą. Każdy jest ładny na swój sposób. Nie można dzielić ludzi na "grubych" i "chudych" wszyscy są tacy sami.
  pozdrawiam ;)
  http://wercziandweeerczi.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Od jakiegoś czasu mam zdanie podobne do Twojego :) Nie jestem idealnie chuda, ale nie przejmuję się tym, stara się myśleć pozytywnie i skończyłam z cięciem się i jestem z tego bardzo zadowolona :)

  ksiazniczkablog.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Śliczne masz oczy *.* Trzeba myśleć pozytywnie, to jest bardzo ważne :)
  Obserwujemy? ♥
  http://milenaabloog.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Świetny post :]
  Obserwujemy ?
  http://przestrzen-piekna.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. otóż to trzeba myśleć pozytywnie. niestety to nie tylko to że widzimy kogoś szczupłego na nas tak działa.. to media ciągle kreują chude anorektyczne sylwetki. mamy nimi nabite glowy:)

  ReplyDelete

Like us on Facebook