post organization

August 28, 2014

Cześć! Dzisiejszy post jest to organizacja mojego bloga. Z racji tego, że  już za 4 dni wybieramy się do szkoły, to postanowiłam was uprzedzić, co, gdzie, jak będzie się pojawiało na moim blogu.
# 1 : Posty będą pojawiały się co trzy dni, niekiedy co dwa.
# 2 : Chciałabym Was prosić o powiedzenie czego na moim blogu brakuje, co chętnie obejrzelibyście, napiszcie również pod tym postem.

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Ja uważam, że niczego na Twoim blogu nie brakuje, a mała "przerwa" w blogowaniu będzie tylko sprzyjała Twojej nauce. Ale zawsze możesz usiąść w weekend, jak będziesz miała czas i napisać kilka postów z góry i ustawić, by automatycznie dodawały się o ustalonej przez Ciebie dacie i godzinie. Takie coś masz po prawej stornie ( tam, gdzie piszesz posta), nazywa się "Publikowane" wchodzisz tam i masz "harmonogram" klikasz tam i ustawiasz sobie jakaś datę i godzinę publikacji posta, klikasz gotowe, a potem publikuj, a post opublikuje się wtedy, kiedy mu ustawiłaś ;-)
  W ten sposób ja miałam notki dwa razy dziennie w roku szkolnym ;-)
  Pozdrawiam ;*

  Miśka
  miska-grabowska.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardzo dziękuję za radę, na pewno z niej skorzystam, a tym bardziej będzie właśnie mi się lepiej uczyć :)

   Delete
 2. ślicznie! http://life-plaza.blogspot.com/ zapraszamy:)

  ReplyDelete
 3. Hmmm ja niestety na razie nic doradzić nie mogę bo na twoim blogu znajduje się od 5 min. Ale jak dla mnie jest dobrze blog wygląda estetycznie a posty są pomysłowe i ciekawe :D nic dodać nic ująć ;D
  Oczywiście obserwuje i zapraszam do mnie (dopiero się rozkręcam)
  http://zajrzyj-na-moj-blog.blogspot.no/

  ReplyDelete

Like us on Facebook